Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa

Adresa: Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa, Polska.
Telefon: 225515100.
Webová stránka: pbuk.pl
Odbornost: Stowarzyszenie lub organizacja.
Další zajímavé informace: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Recenze: Tato firma má 22 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 3/5.

📌 Umístění tohoto Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych

  • Poniedziałek: 09:00–14:00
  • Wtorek: 09:00–14:00
  • środa: 09:00–14:00
  • Czwartek: 09:00–14:00
  • Piątek: 09:00–14:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Polské Biuro Ubezpečeních Komunikací (PBUK) je výběrová organizace, která se specializuje na zajištění bezpečnosti a ochrany osob a majetku v oblasti dopravy a komunikací. Nachází se na adrese Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa, Polska.

PBUK nabízí řadu služeb a řešení pro klienty z různých oblastí, včetně dopravních společností, leteckých a železničních společností, a to jak v Polsku, tak v zahraničí. Mezi hlavní odbornosti firmy patří:

  • Stowarzyszenie: PBUK je členem řady profesních organizací a asociací, které se zabývají bezpečností a ochranou v dopravě.
  • Ubezpečení: PBUK zajišťuje širokou paletu bezpečnostních služeb, včetně ochrany osob, majetku a dopravních prostředků.
  • Ochrana: PBUK poskytuje řešení pro ochranu dopravních infrastruktur a také ochranu před terorismem a kriminalitou.

PBUK je dostupný pro komunikaci po telefonu na +48 22 551 51 00 nebo elektronicky na webové stránce. PBUK také zajišťuje bezbariérový vstup a parkování pro osoby v kolčáku.

Firma má 22 recenzí na platformě Google My Business s průměrným hodnocením 3/5.

👍 Recenze na toto Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
P S.
1/5

Dzwonie od 2 dni na podany numer telefonu , nikt nie raczy odebrać wczoraj 47 prób połączenia dzisiaj 59 . Na e-maile zero odpowiedzi . Tam ktoś pracuje czy tylko wysyłają pisma ? Sprzedałem auto w lutym we wrześniu była szkoda autem na terenie Rumuni a oni piszą do mnie o dane ubezpieczenia . Ja dopełniłem wszelkich formalności związanych ze sprzedażą auta ale kontakt z ttm biurem to jakiś żart...

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
Rakuzan J.
1/5

Totalne dno, komunikacja to dno, czas likwidacji szkody to dno. Długo trzeba czekać chociażby na rzeczoznawcę, przeciąga się bo niemiecki ubezpieczyciel nie może potwierdzić czy sprawca w dniu szkody miał WAŻNĄ POLISĘ, a widziałem w opiniach, że ktoś wcześniej również miał ten sam przypadek. Same utrudnienia, nie polecam. Lepiej sobie znaleźć kogoś i dzwonić bezpośrednio do ubezpieczalni sprawcy niż tutaj coś załatwiać

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
rafał
1/5

Normalne sobie jaja robią...wychodzi na to że jak zobaczy się auto na zagranicznych tablicach trzeba uciekać żeby nie doszło do kontaktu bo nie ma nikogo kto by się poczuwał do likwidacji szkody ...a jak się dzwoni to odpowiedź ta sama ze działają zgodnie z procedurami....21 wiek ,komputery ,telefony a oni wciąż czekają i czekają ...kpina normalna kpina ...ale jak trzeba im płacić to w trybie pilnym...masakra .
Co kogo obchodzi jakieś potwierdzenie plisy sprawcy ?skoro miałem szkodę to fundusz powinien wypłacać za daną szkodę a ściągać sobie od sprawcy na logikę...ale są mądrzejsi w tym kraju i jedno drugie wyklucza ...masakra jakaś .

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
Łukasz C.
1/5

Jakaś totalna Parodia ubezpieczycieli, 4 miesiące spraw się ciągnie i końca nie widać tylko pisma z zerem konkretów.
Nie polecam bo nawet telefonu nie odbierają

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
Patryk G.
1/5

Po kontakcie telefonicznym zostałem odesłany do Warty ponieważ niby mają obowiązek przyjąć szkodę tak jak i PZU po 4 dniach Dostałem Maila od Warty że sprawą ma zająć się Ergo Hestia nie polecam pracują tu oszuści!

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
Cezar L.
1/5

W marcu dostali papiery, przelew miał być już dawno temu, od trzech miesięcy czekam na przelew za auto, w życiu mnie tak nikt nie oszukał jak oni ..

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
cj M.
5/5

Chłopak o imieniu Sebastian. Najmilszy pracownik, pomogł mi w trudnej sytuacji z samochodem. Pozdrawiam Serdecznie

Polskie Biuro Ubezpieczycieli Komunikacyjnych - Warszawa
Petrus M.
5/5

Biuro w porządku. W przypadku spraw, najlepiej przyjść osobiście. Dobrablokalizaxja.

Go up